Skip to content

Natáčení dronem | Dron video | Letecké práce

Využijte sílu moderní technologie a zachyťte ohromující záběry z ptačí perspektivy. Naše dronová videa jsou ideální pro firemní promo, eventy, realitní prezentace, stavební dokumentaci a mnoho dalšího.

Jaká videa Vám natočím

Letecké fotografie

Umožníme vám vidět svět úplně novýma očima. Fotíme krajinná panoramata, budovy a areály. Nechte se uchvátit fotografiemi z ptačí perspektivy. 

Letecké video

Naše dron videa přinesou úchvatné snímky pro Vaše firemní i soukromá videa. Když hledáte profesionální a jedinečný způsob, jak prezentovat svůj projekt, dron video je tím pravým řešením!

Realitní video

Přineste svému podnikání konkurenční výhodu s poutavými záběry z dronu a nechte trh okouzlit Vaší nemovitostí. Kvalitními 4K záznamy ukážou Váš objekt z té nejlepší možné perspektivy. 

Výškové inspekce

Velice rychlé a bezkontaktní provedení inspekcí.
V oblasti infrastruktury, stavebnictví, energetiky, průmyslu a zemědělství. Dron může nahradit lidskou práci, která je v tomto případě poměrně složitá a nebezpečná.

pavel-kural-dron-pilot

Dron pilot

Jmenuji se Pavel.

Jsem

kameraman, střihač, dron pilot.

Rád Vašemu projektu pomůžu vyniknout originálním videem. Natáčím

reklamní a produktová videa, promo videa, svatební videa, a dokumentuji nezapomenutelné momenty z Vašich akcí a eventů.

Jsem kreativní a inovativní nadšenec, který miluje experimentování s moderní technikou.

Ke každému projektu přistupuji individuálně abych pochopil jeho cíl a přinesl Vám profesionální výsledek. Mám za sebou řadu let zkušeností. Mezi nejvýznamnější projekty patří natáčení pro Českou Televizi, SUBWAY, ANECT a CEVRO.

REFERENCE

 
vector-vertical-logo-transparent

IČ: 08460701  • Tel: +420 720 230 250  E: info@pavelkural.cz