Skip to content

ZDRAVÍM VÁS

Jsem Pavel a rád Vašemu projektu pomůžu vyniknout originálním videem. Natáčím

reklamní a produktová videa, promo videa, svatební videa, a dokumentuji nezapomenutelné momenty z Vašich akcí a eventů. Moje práce je zároveň mým největším koníčkem.

Podílel jsem se na významných projektech, jako bylo natáčení pro Českou televizi, tvorba instruktážních videí pro SUBWAY, pravidelná natáčení pro ANECT a záznamy konferencí pro Estat. Také miluji natáčení svatebních filmů – každý rok natočím přibližně 15 svateb.

Kromě vášně pro natáčení si rád užívám aktivního života, společnosti přátel a objevování nových míst během cestování.

střední škola

SPŠE Užlabina
obor Elektrotechnika

vysoká škola

ČZU
Informatika

zkušenosti

za kamerou od
roku 2019

Ačkoli mé formální vzdělání je v oborech elektrotechniky a informatiky, tyto znalosti mi poskytly pevný technický základ, který využívám při práci s moderní video technikou a softwarem pro postprodukci.

Certifikáty

certifikat

Absolvování kurzu Full Time Filmmaker, vedeného renomovaným filmařem Parkerem Walbeckem, mi otevřelo bránu do světa videoprodukce. Tento intenzivní kurz s více než 700 videi pokrývá všechny aspekty filmové tvorby od základů po pokročilé techniky.

dron-pilot-ridicak

Absolvoval jsem kurz a složil zkoušky pro získání osvědčení způsobilosti dálkově řídícího pilota A2, což mi umožňuje provádět letecké práce. Toto osvědčení zahrnuje školení a praktické zkoušky na letišti, což potvrzuje mou kvalifikaci a schopnost bezpečně a profesionálně ovládat drony.

JPM-kurz

Absolvoval jsem JPM Live Academy od Justina Portera, kde jsem se naučil pokročilé techniky dokumentárního stylu natáčení svateb. Tento kurz mi poskytl hluboké znalosti v oblasti předprodukce, produkce a postprodukce, a přístup k exkluzivním živým workshopům a skupinovým mentorovacím sezením.

Chcete oživit svůj příběh? Kontaktujte mě a společně ho proměníme ve skvělé video!

vector-vertical-logo-transparent

IČ: 08460701  • Tel: +420 720 230 250  E: info@pavelkural.cz